Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ветерани - гордість, гідність і оплот суспільства

Автор: alex від 23-03-2012, 09:00
  • 0

 

 

Початок  2012 року для ветеранського руху знаменний тим, що в цей період виповнюється 25 років від дня утворення організації ветеранів України та її осередків на місцях. Не є винятком і Богодухівщина. 

 

Саме напередодні свята відбулося засідання членів президії Богодухівської районної ради ветеранів, яких було обрано на першому організаційному пленумі 25 жовтня 2011 року. На засіданні були присутні (фото): голова районної ради ветеранів В. М. Грінько, заступник голови районної ради ветеранів І. С. Омеляненко, відповідальний секретар Ю. І. Пономаренко, а також члени президії: В. В. Зирянова, Л. О. Іващенко, І. П. Калашник, Є. П. Колеснік, В. О. Красовський, Л. Л. Мороз, О. С. Овдієнко, Н. Г. Церковна, З. І. Чапська. Окрім значущого питання про святкування 25-річчя від дня створення ветеранської організації, члени президії вирішували й інші, не менш важливі проблеми.

 

 

ФОТОФАКТ


 

Зліва направо: О.К. Борисенко, М.М. Тризна, члени першої районної ради ветеранів


22 березня пройшла зустріч голів комітетів та комісій  районної ради ветеранів. Обговорювали майбутнє святкування, а поміж тим згадували минувшину.

 

Слово взяли М.М. Тризна та О.К. Борисенко – члени першої райради ветеранів. Вони пригадували, як створювалася робоча організація. Відзначили допомогу у цім тодішніх очільників району – С.Г. Мороза, О.П. Коваленка, а також внесок Л.І. Рогинської, яка не відмовляє в допомозі і сьогодні.

 

Про важливість роботи ветеранського об’єднання розповів В.О. Красовський. Зазначив, що захист історичної правди сьогодні, коли так часто звучать намагання все переінакшити, дуже важливий. Так само як і увічнення пам’яті ветеранів, адже кожного дня їх стає все менше і менше.

 

Про роботу з учнями міста говорили І.П. Калашник та І.С. Омеляненко. На жаль, ветеранів запрошують до навчальних закладів лише напередодні 9 травня. «А виховання молоді – чи не найголовніше наше завдання. Все, що ми робимо, ми робимо з однією метою – зберегти та передати пам'ять про ветеранів, учасників бойових дій, як все було, нашим онукам і правнукам», - відзначила Л.Л. Мороз. Підбив підсумки засідання голова районної ради ветеранів В.М. Грінько.

                                                        


Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.