Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


«Ентузіасти» святкували

Автор: alex від 15-03-2012, 10:15
  • 85
Узимку цього року ветеранському клубу «Ентузіасти», створеному при відділенні соціально-побутової адаптації Богодухівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), виповнився 1 рік (на фото 1). Свій ювілей клубівці відзначили веселоз піснями, танцями і гуморесками

 

З днем народження «Ентузіастів» привітала директор територіального центру Т. В. Корзаченко. Вітаючи ветеранський актив, Тетяна Вікторівна, зокрема, побажала щастя, здоров’я, ентузіазму, творчої наснаги і щоб кількість членів клубу з кожним роком все примножувалась. За професіоналізм і невичерпну енергію президента клубу «Ентузіасти» А. І. Марченка було нагороджено Почесною грамотою. Потім відбулася урочиста посвята присутніх пенсіонерів у студенти «Університет третього віку», який відкрився при територіальному центрі.

 

Другою частиною свята була концертна програма. «Ентузіасти» співали пісень, розповідали вірші, смішні гуморески. А найкумеднішим були жартівливі життєві розповіді клубівців про себе.

 

Неперевершеним і оригінальним був вітальний виступ працівників відділення соціально-побутової адаптації (на фото 3), усі присутні у залі залюбки підспівували і, посміхаючись, аплодували в долоні. А спів на біс у виконанні талановитих солістів хору «Українська пісня» В. Маркової та В. Христенка зачарували всіх гостей. Тож день народження був по-справжньому веселим і душевним.

 

Наостанок президент клубу А. І. Марченко зазначив: «Ми відзначаємо першу річницю. За цей рік ми стали старшими і мудрішими. Для нас – це справжнє свято. Адже кожна зустріч дарує нам, ветеранам, сили, життєрадісність. Саме тут ми відпочиваємо душею, набираємось сил і наснаги. І хочеться ще раз подякувати Т. В. Корзаченко і всім працівникам територіального центру за надану можливість створити такі прекрасні умови для спілкування…».

 

А кульмінацією свята було частування смачним домашнім тортом (на фото 2).

 

 

 

 

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.