Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

ДПІ у Богодухівському районі – звітує про надходження до бюджету

ДПІ у Богодухівському районі – звітує про надходження до бюджету


Головними пріоритетами для податківців ДПІ у Богодухівському районі є безумовне виконання завдань із наповнення бюджетів усіх рівнів, боротьба з мінімізаторами, легалізація найманої праці, подолання корупції, забезпечення налагодження партнерських стосунків з платниками податків, тісна співпраця з органами місцевої влади та місцевого самоврядування, відкритість та прозорості діяльності державної податкової служби, зазначив Ігор Каріх начальник ДПІ, розпочавши прес-конференцію, що пройшла днями з представниками ЗМІ. Тема заходу «Підсумки роботи ДПІ Богодухівському районі за січень-лютий 2011р.»

Попри труднощі, спричинені несприятливою економічною ситуацією, податківцям ДПІ у Богодухівському районі вдається виконувати планові завдання з надходжень до бюджетів усіх рівнів.

За січень – лютий 2011 року до Зведеного бюджету ДПІ у Богодухівському районі надійшло 15754,6 тис. грн., в порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшено на 6946,2 тис. грн., темпи росту – 178,9 відст. Рівень добровільної сплати склав - 98,0 відст.

До Державного бюджету мобілізовано 11156,8 тис.грн., проти минулого року надходження збільшились на 5911,2 тис.грн., темпи росту склали 212,7 відст. До загального фонду Державного бюджету забезпечено збір в сумі 11078,2 тис.грн., завдання виконано на 100,0 відст., темпи росту склали 212,9 відст.

За січень – лютий 2011 року по податку на прибуток надходження склали – 709,6 тис. грн., завдання виконано на 122,1 відст., надходження збільшено в порівнянні з минулим роком на 386,0 тис. грн., темпи росту склали – 219,3 відст.

За січень - лютий 2011 року по податку на додану вартість надходження склали – 1034,5 тис.грн., завдання перевиконано на 24,5 тис. грн., виконання становить 102,4 відст., темпи росту склали – 88,3 відст.

За січень – лютий 2011 року ДПІ у Богодухівському районі до місцевого бюджету мобілізовано 4597,9 тис. грн., що становить 116,6 відст. доведеного завдання, проти минулого року надходження збільшилися на 1034,9 тис. грн., темпи росту склали 129,0 відст..

За січень – лютий 2011 року ДПІ у Богодухівському районі до місцевого бюджету за показниками затвердженими місцевими радами мобілізовано 4597,9 тис. грн., що становить 135,5 відст. доведеного завдання, понад завдання надійшло 1204,5 тис. грн.

Начальник ДПІ у Богодухівському районі повідомив, що на даний час проходить Кампанія декларування доходів фізичних осіб за наслідками 2010р. Податок з доходів фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів, з року в рік оподаткування доходів громадян набуває деталі більшої значущості. На сьогодні в основу стратегії роботи ДПІ у Богодухівському районі покладено якісну систему зміцнення партнерських відносин з платниками податків, у тому числі, що мають право на податковий кредит. Тож організація і проведення кампанії декларування один із показників, за яким оцінюється ефективність роботи та імідж податкової служби. Та докладно поінформував присутніх про хід та особливості Каманії 2011р. Він наголосив, що Податковим кодексом України починаючи з 2011 року продовжено термін декларування доходів фізичних осіб до 1 травня. Прийом декларацій фахівцями податкової здійснюється у робочі та вихідні дні з подовженим графіком роботи і працює виїзний консультаційний пункт. Фахівці будуть здійснювати прийом декларацій в селищних, сільських радах та на підприємствах.

Також Ігор Каріх повідомив присутнім, що з метою налагодження ефективної інформаційно-роз’яснювальної роботи стосовно положень Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI та норм Закону України від 2 грудня 2010 року №2756-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України» працює консультаційний пункт з роз’яснення норм податкового законодавства.

В кінці заходу Начальник ДПІ у Богодухівському районі подякував представників ЗМІ за плідну співпрацю.

Сектор масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.