Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

ДПІ у Богодухівському районі інформує

ДПІ у Богодухівському районі інформує


У ДПІ у Богодухівському районі пройшов брифінг, за участю заступника начальника Олександра Миколайовича Іванцова з представниками ЗМІ на тему «Зміна даних, які вносяться до облікової картки фізичних осіб відповідно норм Податкового кодексу.»
На початку заходу заступник начальника наголосив, що в зв’язку з прийняттям Податкового кодексу ДПІ у Богодухівському районі (кабінет №8) запрошує всіх громадян перевірити та внести зміни до реєстраційних даних, що входять до облікової картки фізичної особи – платника податків на підставі якої надається реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (раніше-ідентифікаційний номер).

Відповідно до п. 70.7 Податкового кодексу України фізичні особи - платники податків зобов'язані подавати органам державної податкової служби відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви за формою 5ДР та у порядку, визначеному центральним органом державної податкової служби .

Також Олександр Миколайович наголосив, що громадян, що відповідно до п. 119.1 Податкового кодексу, неподання або порушення порядку подання інформації для формування та ведення Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 85 гривень. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 170 гривень. За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном 3-00-01.
На прикінці заходу застуник начальника подякував представників ЗМІ за плідну співпрацю, та можливість в короткі терміни донести інформацію до громадян.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.