Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

До уваги громадян, суб’єктів господарювання! ДПІ у Богодухівському районі повідомляє, з 07.02.2001р. діють нові розрахункові рахунки

До уваги громадян, суб’єктів господарювання! ДПІ у Богодухівському районі повідомляє, з 07.02.2001р. діють нові розрахункові рахунки, за додатковою інформацією звертатись за телефоном 3-40-74.


Наповнення місцевого бюджету – запорука добробуту громад!


Виконання завдання ДПІ в Богодухівському районі по платі за землю станом на 01.02.2011 року забезпечено на 120%, загальна сума надходжень становить 36,0 тис.грн. Темп росту до аналогічного періоду минулого року складає 134,2 %.
Але разом з тим, податковий борг по платі за землю станом на 07.02.2010 року складає 101,0 тис.грн., в тому числі громадяни 64,3тис.грн. , орендна плата 40.0тис.грн.(в т.ч. громадяни – 37,0тис.).
Найбільша заборгованість з даного податку рахується у слідуючих радах: Богодухівська – 25,5 тис. грн., Кленівська – 9,6 тис. грн., Сухинянська – 7,0 тис.грн., Сінянська – 5,0 тис. грн., Гутянська – 3,3тис.грн., Хр. Микитівська – 1,5 тис. грн., Шарівська – 1,9 тис.грн., Ч.Нивська – 1,3 тис.грн., Ульянівська – 1,1 тис.грн., В.Іванівська – 1,4 тис.грн., Губарівська – 1,4 тис.грн., П.Микитівська – 1,2 тис.грн., П.Павлівська - 1,1 тис.грн.
Для Місцевого бюджету це досить значна сума, яку за наявності можна спрямувати на першочергові потреби сіл та селищ та міста. Тому громадянам вищезазначених населених пунктів не слід зволікати, а сплатити суми земельного податку. Слід врахувати, що згідно норм Податкового кодексу, у разі прострочення термінів сплати податку до платника застосовуються штрафні санкції (ст.126) та нараховується пеня на суму податкового боргу ( ст. 129.1.1). До того ж, згідно ст. 141 Земельного кодексу, систематична несплата земельного податку може стати підставою для припинення права користування земельною ділянкою, тобто призвести до її вилучення.


До уваги громадян, суб’єктів господарювання! ДПІ у Богодухівському районі здійснено опис ( з подальшою реалізацією) наступного майна: автобус ЛАЗ, та пасажирська «Газель». Всіх бажаючих придбати дані транспортні засоби прохання звертатись за телефоном: 3-20-54.


Сектор масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.