Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Податкова міліція Богодухівщини попереджає.

В ході проведення заходів відділом податкової міліції ДПІ у Богодухівському районі Харківської області 07.12.2010 року було встановлено два факти заняття підприємницькою діяльністю ФОП Л., який здійснював роздрібну торгівлю в орендованих ним приміщеннях-магазини, підакцизними товарами без наявності спеціального дозволу - ліцензії. В ході перевірки було встановлено неправомірність здійснення роздрібної торгівлі. По даному факту було вилучено 1225 пляшок лікеро – горілчаних виробів на суму 40,7 тис. грн. та 864 пачок тютюну на суму 7,1 тис. грн.

У відношенні до ФОП Л. було складено два адміністративні матеріал за статтею 164 КУпАП та вилучено до вирішення питання по суті матеріальних цінностей а саме: тютюнових виробів. та лікеро-горілчаних виробів на загальну суму 47,8 тис. грн.

Вказані адміністративні матеріали направлено до суду для прийняття рішення по суті.

Шановні громадяни попереджуємо Вас, в разі недотримання Вами податкового законодавства та здійснення господарської діяльності без дозвільних документів, до винних осіб будуть застосовуватися заходи адміністративного впливу.

ВПМ ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.