Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Звернення начальника ДПІ у Богодухівському районі Каріха І.В. до керівників підприємств, суб’єктів господарювання – фізичних осіб:

На виконання доручення голови ОДА М.М. Добкіна в Харківській області, голови районної державної адміністрації Л.С.Коновалова, у ДПІ в Богодухівському районі триває системна робота, щодо задіяння резервів по наповненню місцевих бюджетів, зокрема, по збільшенню надходжень по податку на доходи фізичних осіб за рахунок легалізації трудових відносин і виплати заробітної плати на підприємствах усіх форм власності.

На сьогоднішній день актуальним питанням є дотримання вимог законодавства про працю, а саме заробітна плата яка нараховується найманим працівникам не повинна бути нижчою законодавчо встановленого мінімуму: з 01.10.2010р. по 31.11.2010р. – 907,00грн. з 01.12.2010р. по 31.12.2010р. – 922грн. Мінімальна заробітна плата на даний час повинна виплачуватись за некваліфіковану та не потребуючу додаткової освіти чи спеціалізації працю. З метою підвищення соціального стану населення району, керівництво області та району наголошує на необхідності підняття рівня заробітної плати населення до середньо-обласного рівня. Оприлюднюємо інформацію щодо розмірів середньо - галузевої заробітної плати по Харківській області станом на 01.10.2010р. (через дріб наведені дані середньо - галузеві показники по Богодухівському району):

- середня заробітна плата по області 2174грн. / 1214грн.,
- промисловість 2122 грн. / 996грн.,
- торгівля 1466 грн. / 974 грн.,
- транспорт, зв’язок 2752 грн. / 1343 грн.,
- освіта – 2096 грн. / 1269 грн.,
- охорона здоров’я – 1608 грн. / 1275 грн.,
- надання послуг – 1880 грн. / 1160грн.

Зараз гостро стоїть питання щодо наповнення місцевих бюджетів в повному обсязі. Дефіцит районного бюджету за листопад - грудень 2010р. складає 4,6 млн. грн., а 75% від загальної суми очікуваних надходжень становить податок з доходів фізичних осіб.
Звертаюсь до Вас, роботодавці Богодухівського району, захистіть законні права найманих працівників, щодо дотримання вимог чинного законодавства про працю та відповідно наповнимо місцеві бюджети.

Повторно хочу звернути увагу суб’єктів господарської діяльності – сільгоспвиробників, що з метою рівномірного наповнення доходної частини місцевого бюджету та на виконання п. 1 Указу Президента від 02.02.2002р. №92/2002(зі змінами та доповненнями), Вам терміново до 01.12.2010 року необхідно переглянути нарахування орендної плати за користування земельними частками (паями) до 3 відсотків, та забезпечити надходження податку з доходів фізичних осіб до бюджету в повному обсязі, у зв’язку з не дотриманням норм чинного законодавства в бюджет не надійшло близько 0,5 млн. грн.


Начальник ДПІ у Богодухівському районі
І.В.Каріх.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.