Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Плідно працюємо з профспілковими організаціями!

Плідно працюємо з профспілковими організаціями!У ДПІ в Богодухівському районі відбулося засідання «круглого столу»за участю начальника відділу оподаткування фізичних осіб Андрія Чорненького, завідувача сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Лариси Юрченко з головами профспілкових організацій району виробничої сфери та сільгоспвиробників.

Розпочинаючи захід Андрій Чорненький повідомив присутнім що, на виконання доручення голови ОДА М.М. Добкіна в Харківській області розпочато системну роботу щодо задіяння резервів по наповненню місцевих бюджетів, зокрема, по збільшенню надходжень по податку на доходи фізичних осіб за рахунок легалізації трудових відносин і виплати заробітної плати на підприємствах усіх форм власності. На сьогоднішній день актуальним питанням є дотримання вимог законодавства про працю, а саме заробітна плата яка нараховується найманим працівникам не повинна бути нижчою законодавчо встановленого мінімуму, станом з 01.10.2010р. по 31.11.2010р. – 907,00грн. з 01.12.2010р. по 31.12.2010р. – 922грн.

Зараз гостро стоїть питання щодо наповнення місцевих бюджетів в повному обсязі, наголосив А.Чорненький. Дефіцит районного бюджету складає 4,6 млн. грн., а 75% - це податок з доходів фізичних осіб з загальної суми очікуваних надходжень. Присутніх було ознайомлено з розмірами середньо галузевої заробітної плати по Харківській області для інформування в трудових колективах.

Начальник відділу оподаткування фізичних осіб звернувся з пропозицією до голів профспілкових організацій захистити законні права своїх працівників щодо дотримання вимог чинного законодавства про працю.

В своєму виступі Лариса Юрченко висвітлила основні аспекти проекту Податкового кодексу, та підкреслила, що на нинішньому етапі розвитку нашої країни, коли основним мотивом економічної політики повинна бути безпосередня орієнтація держави на зростання добробуту народу, активізацію інвестиційної і підприємницької діяльності, є нагальна необхідність невідкладного реформування податкової системи, створення цілісного, узгодженого, стабільного податкового законодавства. Також присутнім було ознайомлено з порядком розгляду звернень в органах ДПС та роздана власна друкована продукція.

Сектор масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.