Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Шановні суб’єкти господарської діяльності – сільгосвиробники!

Керівництво ДПІ у Богодухівському районі звертається до Вас з пропозицією щодо неухильного виконання завдань доведених Урядом України, щодо стабільних, рівномірних надходжень до місцевого бюджету.
Указом Президента України від 2 лютого 2002 року № 92/2002 (Зі змінами та доповненнями) «Про додаткові заходи щодо соціального захисту селян - власників земельних ділянок та земельних часток (паїв)», з метою підвищення рівня соціального захисту селян - власників земельних ділянок і земельних часток (паїв), запроваджено плату за оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, земельних часток (паїв) у розмірі не менше 3 відсотків визначеної відповідно до законодавства вартості земельної ділянки, земельної частки (паю) та поступове збільшення цієї плати залежно від результатів господарської діяльності та фінансово-економічного стану орендаря.

На сьогоднішній день особливо гостро стоять питання щодо забезпечення надходжень до місцевого бюджету, особливо по податку з доходів фізичних осіб, який складає близько 75 відсотків в загальній сумі надходжень.

Основним фактором, який впливає на збір зазначеного податку в сільській місцевості, є рівень нарахованої і виплаченої заробітної плати та повноти розрахунків по орендній платі за користування земельними частками (паями).

З метою рівномірного наповнення доходної частини місцевого бюджету та на виконання п.1 Указу Президента, Вам необхідно переглянути нарахування орендної плати за користування земельними частками (паями) до 3 відсотків, та забезпечити надходження податку з доходів фізичних осіб до бюджету в повному обсязі.

Лише спільними зусиллями ми зможемо виконати поставлені завдання Уряду щодо наповнення місцевого бюджету, що впливає на покращення рівня добробуту громад.

Начальник ДПІ у
Богодухівському районі
І.В. Каріх

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.