Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Підсумки роботи ДПІ у Богодухівському районі за 10 місяців 2010 року.

В ДПІ у Богодухівському районі відбувся брифінг на тему «Підсумки роботи ДПІ Богодухівському районі за десять місяців 2010р. Операція «Бюджет» за участі начальника ДПІ у Богодухівському районі Каріха Ігора Володимировича та представників місцевих ЗМІ.

Розпочавши брифінг, Ігор Володимирович наголосив, що порозуміння між тими, хто стягує податки, і тими, хто їх чесно сплачує, - важлива передумова нашої ефективної діяльності, наших спільних з платниками завдань: забезпечувати надходження до бюджету та сприяти розвитку економіки держави.

За січень – жовтень 2010 року до Зведеного бюджету мобілізовано 71956,5 тис.грн., виконання завдання склало – 124,4 відст., проти минулого року надходження збільшились на 28008,7 тис.грн., темпи росту склали – 163,7 відст. До Державного бюджету надходження склали – 49463,4 тис.грн., що становить 132,7 відст. доведеного завдання.

За 10 місяців 2010 року надходження до Загального фонду Державного бюджету склали 43409,6 тис.грн., виконання завдання становить 161,6 відст., темпи росту склали – 228,8 відст.

По податку на додану вартість за 10 місяців 2010 року забезпечено надходження 5270,3 тис.грн., в порівнянні з аналогічним періодом надходження збільшились на 91,4 тис.грн., темпи росту – 101,8 відст.

По податку на прибуток за 10 місяців 2010 року надходження склали – 3240,3 тис.грн., що становить 193,8 відст. доведеного завдання, темпи росту склали 295,8 відст.

За 10 місяців 2010 року до Місцевого бюджету мобілізовано – 22493,2 тис.грн., що становить 109,3 відст., проти минулого року надходження збільшились на 2487,4 тис.грн., темпи росту – 112,4 відст. Найбільша питома вага надходжень до місцевого бюджету це податок з доходів фізичних осіб, становить 75,2 відст., або – 16914,3 тис.грн., виконання доведеного завдання – 108,3 відст. Проти аналогічного періоду минулого року надходження збільшились на 2046,0 тис.грн., темпи росту склали – 113,8 відст.

Ігор Володимирович підкреслив, що на даний час триває операція «Бюджет», основним завданням якої є підвищення контрольно-перевірочної роботи, виявлення та руйнування схем ухилення від сплати податків і мінімізації податкових зобов’язань. Робота податківців спрямована на запобігання порушенням та зловживанням у сфері оподаткування, а операція «Бюджет» і надалі підвищуватиме її ефективність. На сьогодні фахівці ДПІ у Богодухівському районі детально аналізують фінансово-господарську діяльність підприємств району, для забезпечення виконання бюджетних надходжень в сучасних умовах, та відпрацьовують наступні резерви:

- підвищення податкової віддачі та відпрацювання підприємств «мінімізаторів». За січень – вересень 2010 року по Богодухівському району обсяг реалізованої продукції, що оподатковується за ставкою 20,0% склали – 122005,9 тис.грн., сума нарахованого податку склала – 4139,8 тис.грн., податкова віддача 7,37 відст., коефіцієнт ефективності адміністрування ПДВ – 1,58 відст.

- відповідність темпів росту обсягів нарахованого податку та обсягів реалізації. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяги реалізації зменшились на 9750,2 тис.грн. і становлять 92,6 відст., а сума нарахованого податку збільшилась на 475,0 тис.грн., темпи росту склали – 113,0 відст. Середньомісячні нарахування по Богодухівському району складають 460,0 тис.грн., але без урахування по ВАТ «Первухінський цукровий завод» - 319,0 тис.грн., в порівнянні з аналогічним періодом минулого року середньомісячні нарахування збільшились на 43,2 тис.грн., темпи росту склали – 110,4 відст.

- відпрацювання підприємств - "інструментів" мінімізації сплати податків вигодонабувачами. Інспекцією здійснений аналіз підприємств і відібрано 5 підприємств, що відповідають даним критеріям для відпрацювання. У жовтні 2010 році від даних підприємств надходження склали – 16,0 тис.грн.

- відпрацювання підприємств, у яких обліковується податковий кредит на рівні податкового зобов’язання, або до 0,5 відст.

- відпрацювання податкового боргу.

В кінці заходу начальник ДПІ у Богодухівському районі підкреслив, що пріоритетними напрямками діяльності органів податкової служби залишаються наповнення бюджету, створення сприятливих умов для розвитку економіки шляхом реформування податкової системи. Все це сприятиме зміцненню партнерських відносин з платниками податків і покращенню добробуту населення.

Сектор масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі


Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.