Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Податкова міліція Богодухівщини звітує.

Податкова міліція Богодухівщини звітує.


Невідворотність покарання, відповідно до якого жоден злочин не повинен залишатися без покарання, є одним з основних принципів роботи відділу податкової міліції ДПІ у Богодухівському районі, наголосив на зустрічі з місцевими ЗМІ – перший заступник начальника - начальник ВПМ Микола Нагорний.

Він повідомив присутнім, що надходження грошових коштів до бюджету від вжитих заходів за січень – жовтень 2010р. становить 5470,0 тис.грн.: заходами примусового стягнення - 520,3 тис. грн., іншими заходами 4949,7 тис. грн.

За десять місяців поточного року працівниками підрозділу порушено три кримінальні справи:

- за ч. 3 ст.212 КК України відносно посадових осіб ЗАТ “Х”, які ухилились від сплати ПДВ в сумі 5592,3 тис. грн. шляхом включення до податкового кредиту сум ПДВ при проведенні безтоварних операцій з підприємствами, які мають ознаки фіктивних, а саме ПП “А” та ТОВ “С”, які не пов`язані із веденням фінансово-господарської діяльності підприємства, чим порушили вимоги пп. 7.4.4, 7.4.5, п. 7.4, ст. 7 Закону України “Про податок на додану вартість” № 168/97-ВР від 03.04.1997р (із змінами та доповненнями).

-за ч.3 ст.204 КК України щодо незаконного виготовлення та збуту лікеро–горільчаних виробів, відносно гр. М, який не будучи суб`єктом підприємницької діяльності та не маючи спеціального дозволу на виробництво та реалізацію підакцизних товарів, реалізував гр. Б. горілчані вироби, у якого після їх вживання виникло алкогольне отруєння. В ході перевірки вилучено з незаконного обігу 81 дал прозорої рідини з характерним запахом спирту, а також вилучено 16 пляшок готової продукції вилучено з наклейками «Пшенична». Всього вилучено майна на загальну суму 39,5 тис. грн.

-за ч. 2 ст. 364 КК України по факту реалізації заставного майна без попереднього письмового узгодження з податковим органом посадовими особами ТОВ «С», які отримавши податкові вимоги, та знаючи про те, що всі активи підприємства перебували в податковій заставі, в порушення п.8.6 ст.8 Закону України " Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" № 2181-ІІІ від 21.12.2000р. без попереднього письмового узгодження здійснили передачу в рахунок погашення заборгованості основні засоби та обладнання, які перебували на балансі ТОВ "С" на ТОВ "А" згідно акту приймання – передачі на загальну суму 149,3 тис. грн.

Також Микола Нагорний повідомив, що в рамках проведення операції "Щит" відділом податкової міліції ДПІ у Богодухівському районі здійснена перевірка ПП "Г", яке здійснювало експортні операції в сфері зовнішньо-економічної діяльності. В ході перевірки донараховано 170,0 тис. грн., донарахована сума стягнута в повному обсязі.

На даний час триває операції «Бюджет» і при плановому завданні 11 тис. грн., проведена робота в результаті якої до бюджету надійшли кошти в сумі 17,5 тис. грн

В кінці зустрічі начальник ВПМ підкреслив, що й надалі його підрозділ буде вживати всіх заходів боротьби з реалізацією фальсифікованих товарів, порушенням законодавства у сфері господарської діяльності, та подякував представників ЗМІ за плідну співпрацю.

Сектор масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.