Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Реєструємося платником спрощеної системи оподаткування

Богодухівська ОДПІ інформує, що за минулий рік підприємці - фізичні особи  поповнили місцеву казну єдиним податком понад 7,9 млн грн. За грудень «спрощенці» спрямували до бюджету міста  майже 0,4 млн грн єдиного податку.

Оподаткування здійснюється на підставі:

-  реєстраційних заяв у паперовому вигляді, поданих до органів ДФС; 

- електронних копій реєстраційних заяв, виготовлених шляхом сканування, які передаються державним реєстратором до органів ДФС одночасно із відомостями з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця згідно із Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців”;

- реєстраційних заяв, поданих засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Отже, у разі відсутності визначених Податковим кодексом України підстав для відмови у реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку, контролюючий орган проводить реєстрацію такої особи платником єдиного податку протягом двох робочих днів від дати надходження заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування.

Заступник начальника Богодухівської ОДПІ Олена Губарева  відзначила, що підставами для відмови у наданні  зазначеної адміністративної послуги є: невідповідність суб'єкта господарювання вимогам ст. 291 Кодексу; наявність у суб'єкта господарювання, який утворюється в результаті реорганізації (крім перетворення) будь-якого платника податку, непогашених податкових зобов'язань чи податкового боргу, що виникли до такої реорганізації; недотримання  вимог  п.п. 298.1.4  п. 298.1  ст. 298 Кодексу. У разі відмови у реєстрації платника єдиного податку контролюючий орган надає протягом двох робочих днів з дня подання платником заяви письмову вмотивовану відмову.

«Дані з реєстру платників єдиного податку щоденно оприлюднюються на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Реєстр платників єдиного податку». За бажанням платника, на підставі відповідного запиту фахівцями Центру обслуговування платників інспекції безоплатно видаються витяги з реєстру. Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження відповідного запиту. Витяг діє до внесення змін до реєстру», - повідомила податківець.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.