Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Новації в оподаткуванні прибутку підприємств з 2016 року

Відповідно до змін, внесених Законом України від 24.12.2015 року № 909-VIII до Податкового кодексу України, податковими (звітними) періодами з податку на прибуток підприємств з 2016 року є календарні: квартал, півріччя, три квартали та рік. Надавати податкові декларації з податку на прибуток до контролюючих органів за квартальний період необхідно протягом 40 календарних днів за останнім звітним календарним днем звітного кварталу (півріччя). При цьому податкова декларація розраховується наростаючим підсумком.  

Для новостворених підприємств, виробників сільськогосподарської продукції та платників податку, у яких дохід за попередній рік не перевищує 20 млн. грн. встановлюється річний звітний період. Надавати декларацію за підсумками року платники податку будуть протягом 60 календарних днів після закінчення звітного року.

Крім того з 1 січня 2016 року не сплачуються авансові внески з податку на прибуток, визначені у податковій декларації за 2014 рік. І хоча авансові внески з податку на прибуток у січні – жовтні 2016 року скасовано, але у листопаді – грудні  передбачено його сплата у розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за три квартали 2016 року.

Надходження податку на прибуток за 2015 рік від платників Богодухівської ОДПІ становить 0,5 млн. грн.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.