Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Богодухівська ОДПІ: практикуючи зустрічі з бізнесом – знаходимо взаємопорозуміння

За участі керівництва Богодухівської ОДПІ пройшов «круглий стіл» для представників бізнесу. На даному заході обговорювалося питання щодо Концепції реформування податкової системи України, податку на додану вартість та прогресивні зміни в даному напрямі.

«Концепція реформування податкової системи України – другий важливий крок, після податкового компромісу, на шляху до побудови нової системи взаємовідносин між платниками податків та державою. Нам потрібно сьогодні, у нестабільній економічній ситуації, будувати нову країну та проводити реформи. Запропоновані Урядом зміни сприятимуть детінізації економіки, спростять процес звітування та зменшать витрати ресурсів держави на адміністрування податків» - зазначила начальник Богодухівської ОДПІ Тетяна Світлична.

Присутніх було проінформовано про те що, в наступному році для платників ПДВ запрацює система електронного адміністрування цього податку, яка запроваджена Законом України від 31 липня 2014 року № 1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів». Прогресивні зміни в даному напрямі, внесені до Податкового кодексу України, зроблять адміністрування ПДВ зручнішим і прозорим. Нова система електронного адміністрування дозволить відшкодовувати податок на додану вартість експортерам та імпортерам в автоматичному режимі на місяць раніше, ніж тепер. Також буде зменшено число критеріїв для автоматичного бюджетного відшкодування. Крім того, що дуже важливо, підвищиться прогнозованість сплати податку на додану вартість до державного бюджету.

В свою чергу представники бізнесу висловили думку, що дані зміни спрямовані на підтримку малого та середнього бізнесового середовища та призведуть до поліпшення умов ведення бізнесу та подальшого покращення здійснення підприємницької діяльності платниками податків.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.