Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Платників Богодухівської ОДПІ «озброїли» новаціями законодавства під час проведення семінару

Про скорочення кількості податків і зборів, податкових різниць, реформування аграрного сектору, нововведень, які вступили в дію з 3 серпня цього року йшлося на семінарі, що відбувся сьогодні в читальному залі Богодухівської районної бібліотеки. В заході взяли участь фахівець інформаційно-комунікаційного управління ГУ Міндоходів у Харківській області Світлана Полякова, керівний склад ОДПІ, спеціаліст аудиторської фірми «Гравіс» та керівники підприємств, підприємці та бухгалтери.

У своєму виступі Світлана Володимирівна ознайомила присутніх з Концепцією реформування податкової системи України, звернула увагу на основні напрямки діяльності Державної фіскальної служби України, та зазначила: «Запропоновані зміни зменшують кількість неефективних податків і витрат державних ресурсів на адміністрування; спрощують процес обліку та звітності; реформують податок на прибуток на основі бухгалтерського обліку; переглядають системи податкових пільг для аграрного сектору економіки, а головне - сприяють детінізації економіки та реформуванню зарплатних податків шляхом зниження навантаження на фонд оплати праці».

Також під час семінару, спеціаліст аудиторської фірми «Гравіс» Людмила Черненко висвітлила зміни до Податкового кодексу та інших законодавчих актів України, якими вдосконалено окремі положення чинного законодавства в частині податку на прибуток, ПДВ, податку на доходи фізичних осіб, плати за користування надрами, розглянуто питання військового збору.

У ході семінару присутніх було ознайомлено з електронними сервісами Державної фіскальної служби.

Приємно відзначити зацікавленість присутніх платників податків у обговоренні податкового законодавства та Концепції реформування податкової системи. Бухгалтери, керівники озвучити велику кількість запитань та отримали вичерпні відповіді.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.