Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Богодухівська ОДПІ: підтримуємо армію разом

В Богодухівській ОДПІ інформують, що з моменту запровадження військового збору  платниками податків перераховано до  бюджету 0,6 мільйони гривень податку.

Фахівці інспекції відзначають активну позицію роботодавців, які з розумінням виконують свій громадянський і економічний обов’язок як перед державою так і перед тими, хто сьогодні захищає незалежність та єдність нашої країни.

Вони розуміють, що враховуючи, що збір запроваджений вперше, а заробітна плата за серпень на багатьох підприємствах сплачується у перших числах наступного за звітним місяцем, частково сплата збору за серпень буде проведена у вересні із заробітної плати за серпень.

Нагадаємо, що з 3 серпня 2014 р. набрали чинності поправки в Податковий кодекс і зміни до держбюджету на 2014 рік, прийняті 31 липня 2014 року Верховною Радою України.

Законом введено до 1 січня 2015 р. новий загальнодержавний збір - військовий збір, який буде стягуватися за ставкою 1,5% з доходів фізичних осіб.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.