Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Обговорюємо проект Податкового кодексу з платниками податків.

Обговорюємо проект Податкового кодексу з платниками податків.Урядова політика держави спрямована на поступове зменшення податкового тиску на реальний сектор економіки, створення сприятливих умов для бізнесу, максимальне наближення ведення податкового та бухгалтерського обліку. Всі ці та багато інших питань вирішить важливий документ для держави – Податковий кодекс.

 

На які перспективи очікують суб’єкти господарювання після прийняття Податкового кодексу та які нововведення готує цей важливий документ для суб’єктів господарювання обговорювалось під час проведення зустрічі з працівниками бухгалтерії ВАТ «Богодухівський хлібзавод». Зустріч пройшла 4 серпня 2010р. за  участю завідувача сектором масво-роз’яснювальної робти та звернень громадян Лариси Юрченко  у приміщенні  підприємства.

 

На завершення заходу Лариса Юрченко  зауважила, що створення сприятливих умов для підприємництва дозволить не тільки вийти з кризи, а й відновити та закріпити тенденцію стійкого соціально-економічного розвитку України та підвищення добробуту громадян.

 

                                                                            Сектор масово-роз’яснювальної роботи та

звернень громадян ДПІ у Богодухівському районі.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.