Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Платники податків про електронну звітність

В Харківському регіоні особливою популярністю серед платників податків користується сервіс Міндоходів: надання звітності в електронному вигляді.

ГУ Міндоходів у Харківській області створено комфортні умови для користування платниками податків вказаного сервісу. В місті Харкові та області відкриваються нові пункти реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів. На даний час вже функціонує 8 таких пунктів. З їх адресами можна ознайомитись на суб-сайті ГУ Міндоходів у Харківській області у розділі «Акредитований центр сертифікації ключів».

ГУ Міндоходів у Харківській області дякує всім платникам, які вже користуються сервісами від Міндоходів та оцінили переваги надання звітності в електронному вигляді!

Чекаємо всіх, хто бажає скористатися цими послугами, у Центрах сертифікації електронних ключів Міндоходів і Центрах обслуговування платників!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.