Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Затверджено два нормативні документи з трансфертного ціноутворення

Затверджено два нормативні документи з трансфертного ціноутворення

Кабмін постановою від 17.10.2013 р. N 763 затвердив Порядок розрахунку та застосування ринкового діапазону цін і ринкового діапазону рентабельності для цілей трансфертного ціноутворення, яким, зокрема, передбачено, що для визначення ринкового діапазону цін використовується вибірка цін зіставних операцій, впорядкована за зростанням.

До вибірки не включається ціна контрольованої операції.

Для визначення ринкового діапазону рентабельності з урахуванням пп. 39.3.2.5 - 39.3.2.10 пп. 39.3.2 п. 39.3 ст. 39 Податкового кодексу визначається вибірка показників рентабельності зіставних операцій, впорядкована за зростанням. До вибірки не включається показник рентабельності контрольованої операції.

З метою забезпечення достовірності значень вибірки цін та вибірки показників рентабельності зіставних операцій платники податків та Міндоходів здійснюють коригування комерційних та/або фінансових умов та/або результатів таких операцій на підставі результатів аналізу їх елементів, визначених пп. 39.2.2.4 пп. 39.2.2 п. 39.2 ст. 39 Кодексу.

Також постановою від 17.10.2013 р. № 764 Кабмін затвердив Порядок узгодження цін у контрольованих зовнішньоекономічних операціях, за результатами якого укладаються договори, що мають двосторонній або багатосторонній характер, для цілей трансфертного ціноутворення. В рамках цієї процедури між великим платником податків і органом Міндоходів узгоджується порядок  визначення  цін у контрольованих операціях.

Обидві постанови набрали чинності 25 жовтня 2013 року з моменту опублікуванням в Урядовому кур'єрі від 25.10.2013 N 196.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.