Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Виправити помилки в звіті по ЄСВ можна до закінчення терміну його надання

Виправити помилки в звіті по ЄСВ можна до закінчення терміну його надання

Відповідно до п.3.1 розділу III Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міндоходов України від 09.09.2013 № 454, страхувальники зобов'язані формувати і подавати до органів доходів і зборів звіт протягом 20 календарних днів, наступних за останнім днем звітного періоду.

Згідно п. 5.1 розділу V вищезгаданого Порядку, у разі виявлення помилки в звіті, страхувальник має право повторно сформувати і до закінчення терміну надання цього звіту подати звіт до органу доходів і зборів за місцем обліку.

Діючим вважається останній електронний або паперовий звіт, поданий страхувальником до закінчення граничних термінів надання звітності.

Нагадуємо, що з 1 жовтня 2013 року Міндоходов приймає звітність по ЄСВ, а в органах Держказначейства відкриті спеціальні рахунки для зарахування сум внеску. Для зручності СГД звітність по єдиному соціальному внеску можна надати в електронному вигляді, для чого платникам необхідно завантажити відповідну програму і одержати електронний ключ, який Міндоходів надає безкоштовно.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.