Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Очільник Міндоходів Богодухівщини інформувала про виконання показників, затверджених органами місцевого самоврядування району на засіданні Колегії РДА

Днями в.о. начальника Богодухівської ОДПІ Наталія Костенко взяла участь у  засіданні Колегії районної державної адміністрації. Засідання відбувалось під головуванням голови РДА Володимира Бєлого. Учасниками засідання також були керівники підприємств, установ та організацій району, заступники голови та керівники структурних підрозділів  РДА,  голови сільських рад.

Наталія Юріївна зазначила, що за січень – вересень 2013 року Богодухівською ОДПІ забезпечено надходження податків і зборів до місцевого бюджету в сумі – 31 296,7 тис.грн., що становить 107,0 відс. до показників, затверджених органами місцевого самоврядування (з урахуванням змін). Понад завдання надійшло – 2057,7 тис.грн. Проти аналогічного періоду минулого року надходження збільшились на 3 569,4 тис.грн., темпи росту – 112,9 відсотка.

Найбільшу питому вагу в доходах місцевого бюджету складає податок на доходи фізичних осіб – 72 відс.

За 9 місяців поточного року надходженя по податку на доходи фізичних осіб забезпечені в сумі – 22 537,7 тис.грн., що перевищує рівень надходжень відповідного періоду минулого року на – 1736,9 тис.грн. ( темп росту 108,4відс.) і  плановий показник на 748,4 тис.грн., виконання - 103,4 відс.

Також присутніх було проінформовано про діяльність податківців в сфері легалізації заробітної плати, виявлення неоформлених найманих працівників, детінізації доходів громадян.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.