Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Богодухівська ОДПІ: передплатники журналу «Вісник Міністерства доходів і зборів України» - отримали подарунки

Нещодавно директор філії ДП «СВЦ Міндоходів у Харківській області» Надія Ланова привітала переможців акції від журналу «Вісник Міністерства доходів і зборів України».

Цінні призи отримали головні бухгалтери ПСП «Фацелія» - Шляпкіна Наталія Григорівна та Краснокутське ССТ - Голубенко Людмила Сергіївна. Взагалі, учасниками акції, організованої офіційним видавництвом Міндоходів України, стали  передплатники журналу «Вісник Міністерства доходів і зборів України», які оформили підписку журналу на ІІ півріччя 2013 року.

Надія Валентинівна зазначила, що на сьогодні, «Вісник Міністерства доходів і зборів України» є надійним помічником і партнером як платників податків, так і працівників служби. Читачами журналу в Україні є 90 тисяч передплатників. 78 платників Богодухівської ОДПІ передплачують і читають це видання. Журнал виходить щопонеділка, друкується на глянцевому папері та має великий спектр інформації з податкового, митного та пенсійного законодавства, в ньому розміщено проекти законодавчих актів, які виносяться для ознайомлення громадян і прийняття Верховною Радою.

Кожного року редакцією проводяться акції, розиграші призів, визначаються переможці, які отримують цінні та корисні нагороди.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.