Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Процес реформування місцевого самоврядування - актуальне питання сьогодення

Питання докорінної зміни влади в районах області обговорювали  нещодавно на виїздній нараді з питання реформування місцевого самоврядуванні та територіальної організації влади в Україні.

У нараді взяли участь голова ХОДА Михайло Добкін, керівники Богодухівського району, голови селищних та сільських рад, громадські організації, керівники підприємств та установ району. Очільник Богодухівської ОДПІ Наталія Костенко теж прийняла участь у заході.

«Ми всі вимагаємо, щоб наші бюджети наповнювалися «знизу»: спочатку потреби маленького населеного пункту , потім району, облцентру та країни» - зазначив губернатор.

Кожен громадянин, якому не байдуже майбутнє мусить максимально долучитись до обговорення управлінського рішення, його прийняття та реалізації. Процес реформування місцевого самоврядування має заершитись до 2017р., тож проявити свою громадську позицію вже треба сьогодні.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.