Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Про використання РРО в електронній формі – на «гарячій лінії»

В Богодухівській ОДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія». З громадянами та платниками податків спілкувалася в.о. начальника податкової інспекції Наталія Костенко.

Пропонуємо Вашій увазі найактуальніші із запитань.

Які суб’єкти господарювання повинні подавати електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків до органів Міндоходів?

Відповідно до абзаців 2-4 п.7 ст.3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єкти господарювання, які використовують РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або ЕККР, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні подавати до органів Міндоходів по дротових або бездротових каналах зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті РРО або пам’яті модемів, які до них приєднані.

Суб’єкти господарювання, які використовують РРО, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, за виключенням ЕККР, повинні подавати до органів Міндоходів по дротових або бездротових каналах зв’язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних в готівковій та/або безготівковій формі, або про обсяг операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, яка міститься в їх фіскальній пам’яті.

Які переваги використання РРО з контрольною стрічкою в електронній формі?

Перевагами для суб’єктів господарювання є спрощення формування та подання звітності про використання РРО (автоматичне формування звітності). Зменшення витрат платників податків на друкування та зберігання контрольних стрічок (економія паперу, не потрібно складських приміщень для зберігання протягом 3 років контрольних стрічок). Зменшення кількості перевірок завдяки застосуванню дистанційного контролю.

Які вимоги до модему, який буде використовуватися з РРО, що друкує паперову контрольну стрічку, бо у нас таких буде більшість?

Відповідно до п.3.2 глави ІІІ Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 08.10.2012 №1057:

модем повинен мати вбудований індивідуальний модуль безпеки SAM;

модем повинен мати свідоцтво платіжної організації НСМЕП про відповідність вимогам НСМЕП щодо підключення і використання МБ SAM;

модем повинен мати унікальний номер для однозначної ідентифікації цього модему сервером обробки інформації;

модем повинен містити енергонезалежну оперативну пам'ять, обсяг якої має бути достатнім для накопичення і збереження контрольно-звітної інформації протягом 72 годин;

модем повинен поставлятись (вироблятись) заявником (виробником) відповідної моделі РРО, внесеної до Державного реєстру РРО. В експлуатаційній документації зовнішнього модему повинні бути зазначені моделі РРО, для експлуатації з якими він призначений;

корпус зовнішнього модему повинен мати місця для пломбування та унеможливлювати несанкціонований доступ до складових частин без порушення пломб;

модем має бути підключений безпосередньо до РРО. Допускається підключення ЕККР до модему, а модему – до керуючого пристрою для ЕККР.

Як суб’єкт господарювання після відправлення звітної інформації про обіг проведених операцій (включно з денним фіскальним звітним чеком Z – звітом) за робочий день з’ясовує про надходження відісланої інформації до Міндоходів?

Після отримання інформації від суб’єкта господарювання на його модем в автоматичному режимі надходить повідомлення про її отримання. Наприклад, як про отримання електронного листа.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.