Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Богодухівські підприємці працюють на розвиток регіону

З нагоди Дня підприємця в залі Богодухівської РДА відбулося урочисте засідання з питань розвитку підприємництва. В засіданні взяли участь керівники райдержадміністрації, районної ради, багатьох організацій та установ району, представники малого і середнього бізнесу Богодухівщини, журналісти.

 „Святкування в Україні Дня підприємця свідчить про підвищення поваги суспільства до представників бізнесу. Податкові надходження саме цієї категорії платників податків сприяють стабільному наповненню бюджету, а вже з цих податків формується соціальна допомога населенню. Відлагоджений ритм функціонування бізнесу, пошук нових форм і методів роботи, висока податкова культура – це ті основні фактори, які приводять в наш час до успіху. На виконання завдань, поставлених перед Головним управлінням Президентом України Віктором Януковичем та Міністром доходів і зборів Олександром Клименком, всі зусилля спрямовані на підвищення конкурентноспроможності національної економіки, формування сприятливого бізнес – клімату, запровадження простих і зрозумілих правил ведення бізнесу, якісних сервісів для громадян та підприємницьких кіл. Отже Богодухівська ОДПІ ГУ Міндоходів  у Харківській області завжди відкрита для співробітництва з бізнесом та зацікавлене у налагодженні зворотного зв’язку”,- зазначила начальник Богодухівської ОДПІ Тетяна Світлична.

У ході проведення заходу відзначили грамотами кращих підприємців району, які впродовж 2013 року досягли вагомих результатів у підвищенні ефективності виробництва, випуску конкурентоспроможної продукції, зберегли робочі місця та забезпечили своєчасну виплату заробітної плати, та подякували за сумлінну працю, життєстійкість, наполегливість, та підтримку у вирішенні соціально-економічних проблем регіону.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.