Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Єдиний податок і соціальний внесок: сплата за час відпустки

Єдиний податок і соціальний внесок: сплата за час відпустки

Платниками єдиного внеску є фізичні особи — підприємці, у тому чис­лі ті, що обрали спрощену систе­му оподаткування, та члени сімей цих осіб, які беруть участь у про­вадженні  ними  підприємницької діяльності (ст. 4 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-УІ «Про збір та облік єдино­го внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»). Пунктом 295.5 ст. 295 Податко­вого кодексу України визначено, що платники єдиного податку пер­шої та другої груп, які не вико­ристовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календар­ного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листками) не­працездатності, якщо вона триває тридцять і більше календарних днів. Законом «Про збір та облік єдино­го внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» не передба­чено пільг щодо сплати єдиного внеску підприємцями на час відпустки та за період хвороби. Відповідно до п. 12 ст. 9 цього Закону єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.