Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

До уваги осіб, які займаються перевезенням пасажирів!

За результатами проведених перевірок осіб, які займаються перевезенням пасажирів, 11.06.10р. фахівцями ДПІ у Богодухівському районі були складені матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина К. Постановою Богодухівського районного суду дану особу визнано винним у скоєні адмінправопорушення, передбаченого ст.164 ч.1 КУпАП та застосовано штраф в сумі 340,00грн.

З метою упередження порушення законодавства, ДПІ у Богодухівському районі доводить до відома громадян наступну інформацію: за надання послуг з перевезення пасажирів на таксі без державної реєстрації, як суб`єкт господарської діяльності та без отримання ліцензії на право перевезень пасажирів відповідно до статті 164 “Порушення порядку провадження господарської діяльності” Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 340 до 680 грн. за перший раз, та від 510 до 1020 грн. за повторне порушення протягом року, з можливою конфіскацією транспортного засобу.

На даний момент ліцензія на право здійснення пасажирських перевезень коштує одну мінімальну заробітну плату що діє на дату видачі ліцензії і є безстроковою.

Ставка єдиного податку для пасажирських перевезень складає:
- для легкового транспорту – 40 грн. за місяць;
- для мікроавтобусів – 50 грн. за місяць;
- для автобусів – 80 грн. за місяць.

Для оформлення документів на отримання ліцензії звертайтесь до територіального управління Головавтотрансінспекції у Харківській області – телефон для довідок: 05736-06-58, 05736-06-07. З питань реєстрації суб`єкта підприємницької діяльності та постановки на облік в податковій інспекції звертайтесь до ДПІ у Богодухівському районі – телефони для довідок: тел 3-33-01, 3-01-39.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.