Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Як уникнути подвійного оподаткування фізичним особам-підприємцям

Як уникнути подвійного оподаткування фізичним особам-підприємцям

Щоб уникнути подвійного оподаткування у джерела виплати доходів юридичними та фізичними особами-підприємцями (податковими агентами) фізичній особі–підприємцю такий підприємець повинен надавати їм копію документа, підтверджуючого його державну реєстрацію.

Цим документом є витяг або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб–підприємців (далі - Єдиний державний реєстр), в яких зазначаються основні види діяльності.

Фізичні особи-підприємці надають податковому агенту копію зазначеного документу незалежно від того на якій системі оподаткування вони здійснюють свою господарську діяльність, загальній чи спрощеній.

Розпорядником Єдиного державного реєстру є Державна реєстраційна служба України (Укрдержреєстр), яка забезпечує ведення та функціонування Єдиного державного реєстру. Відомості з Єдиного державного реєстру надаються Реєстраційними службами Головного управління юстиції в Одеській області, зокрема, у вигляді виписки або витягу з Єдиного державного реєстру.

Таким чином, для того щоб податковий агент не утримував податок на доходи фізичних осіб з виплачуваного доходу фізичній особі-підприємцю, підприємець повинен надати копію документа, що підтверджує його державну реєстрацію як суб’єкта господарської діяльності. 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.