Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді

Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді

Про це зазначила начальник Богодухівської ОДПІ Тетяна Олександрівна Світлична під час проведення брифінгу для місцевих ЗМІ, та проінформувала про нюанси подання податкової звітності в електронному вигляді.

«Сьогодні складання звітності підприємств є завершальним етапом облікового циклу підприємства, яка має відповідати вимогам Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». В Україні з метою спрощення процедури подання і подальшої обробки звітності  запроваджено  можливість подання податкової звітності в електронному вигляді», - зазначилаТетяна Олександрівна.

З початку року в Богодухівській ОДПІ  залучено 697 платників до подачі звітності в електронному вигляді. Загальна кількість суб’єктів господарської діяльності  зареєстрованих в ОДПІ становить 3100,  звітує через мережу інтернет 1356  платників.  Звітність через Інтернет надають 100 відс. платників ПДВ та 75 відс. платників податку на прибуток.

«Популярність сервісу, – підкреслила начальник Бодухівської ОДПІ, -  обумовлена, насамперед, тим, що електронний сервіс постійно вдосконалюється. Зокрема, органи Міндоходів почали видавати ключі й для митних операцій – посадовим особам митних органів, митним брокерам і суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності».

Перехід на електронну систему звітності дає багато нових можливостей самому бухгалтеру. Це і автоматичний розрахунок підсумкових або розрахункових рядків звітності, який зводить до мінімуму арифметичні помилки, і своєчасне оновлення програмного забезпечення при введенні нових звітних форм. Але найголовніше – подавати звітність  можна, не виходячи зі свого офісу.

Інформація, яка передається засобами Інтернет в електронному вигляді, надійно захищена та зашифрована. Це стовідсотковий захист від несанкціонованих переглядів та втручань. Окрім платника податків та  органу Міндоходів, ніхто не має доступу до податкової звітності.

Сьогодні програмне забезпечення для подання звітності просте, а отримати ключі електронного підпису може кожен безкоштовно.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.