Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Електронна звітність з РРО – скоротить перевірки

Про це зазначила під час зустрічі із ЗМІ начальник Богодухівськї ОДПІ Тетяна лександрівна Світлична.

Основний принцип введення нового сервісу - переходу користувачів касової техніки на електронне звітування – це зручність та комфортність передусім для платника податку. Вводиться нова, більш зручна форма звітності. Пропонований порядок звітності не збільшує кількість даних, що платники надають податковій, фактично змінюється лише форма подання звітності по РРО, яка на сьогодні є. Замість подання даних на паперових носіях підприємці звітуватимуть у електронному вигляді, що спростить роботу як підприємців, так і податковій службі.

На стрічці в пам’яті касового апарату або модему, який до нього приєднаний, формуватимуться копії розрахункових документів і фіскальних звітів. Один раз на добу цей звіт автоматично передаватиметься до серверу обробки інформації податкової служби.

З метою дотримання вимог чинного законодавства, суб’єкти господарювання можуть придбати нову касову техніку, а саме РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або доопрацювати існуючу касову техніку та приєднання до неї відповідних модемів для передачі даних.

Як наголосила Тетяна Олександрівна, користувачам касової техніки необхідно обов’язково звертатись до Центрів сервісного обслуговування для придбання РРО нового покоління або для відповідного доопрацювання існуючої моделі РРО у термін до 01.07.2013 року.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.