Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Менше «мінімалки» платити не можна

Менше «мінімалки» платити не можна

Мінімальна заробітна плата – основна державна гарантія з оплати праці, обов’язкова на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують найману працю. За просту, некваліфіковану працю провадитися оплата виконаної працівником місячної, а також погодинної норми праці (обсягу робіт)  нижче її рівня не може.

Нагадуємо, що з 1 січня 2013 року місячний розмір мінімальної заробітної плати складає 1147 грн., погодинний – 6,88 грн.

Шановні роботодавці, дотримуйтесь законодавства, оформлюйте належним чином трудові відносини зі своїми працівниками. Не забувайте, що виплата заробітної плати без сплати встановлених податків є грубим порушенням Законів України та передбачає адміністративну і кримінальну відповідальність.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.