Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Реєстратори розрахункових операторів – еволюція звітності

Реєстратори розрахункових операторів – еволюція звітності

З 01.01.2013 року розпочато підключення реєстраторів розрахункових операторів (РРО) до Системи зберігання і збору даних з метою подання суб’єктами господарювання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків РРО до Міндоходів України.

Існує два способи виконання вимог законодавства. Перший – це придбання РРО нового покоління, що створюють контрольну стрічку в електронній формі та містять вбудовані моделі, а другий – доопрацювання існуючої касової техніки та приєднання до неї відповідних модемів для передачі звітної інформації.

Моделі РРО, які відповідають вимогам чинного законодавства щодо передачі контрольно-звітної інформації в електронному вигляді визначено в Державному реєстрі РРО, з яким можна ознайомитися на веб-порталі Міністерства доходів і зборів за адресою: minrd.gov.ua  у розділі „Реєстри”. При цьому користувачам касової техніки при її придбанні або заміні слід обов’язково звертатися до центрів сервісного обслуговування або виробників РРО щодо проведення ними відповідного доопрацювання такої моделі у термін до 01.07.2013.

Нагадуємо, що чинним законодавством передбачена можливість передачі звітної інформації від РРО, як дротовими так і бездротовими каналами зв’язку. Можливість користування конкретними каналами зв’язку передбачається виробниками РРО та модемів (стільниковий зв’язок, дротовий Інтернет, телефонні мережі тощо).

Звертаємо увагу, що для отримання практичної допомоги по вирішенню технічних питань, які виникають у платників податків при виконанні норм законодавства щодо подання контрольно-звітної інформації необхідно звертатися до територіальних органів Міндоходів.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.