Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Для прийняття рішення про сплату консолідованого податку залишилося менше трьох тижнів

Для прийняття рішення про сплату консолідованого податку залишилося менше трьох тижнів

Незабаром сплаває термін, відведений підприємствам для прийняття рішення про сплату консолідованого податку на прибуток у 2014 році. Це право законодавчо закріплено за платниками податків, які мають у своєму складі відокремлені підрозділи, розташовані на території іншої, ніж такий платник податку, територіальної громади.

Вибір порядку сплати податку на прибуток, тобто перехід до консолідованої сплати, здійснюється платником податку самостійно до 1 липня року, що передує звітному. До цієї дати платник податку повинен повідомити про своє рішення  териториальні органи Міндоходів за своїм місцезнаходженням та за місцем знаходження філій (відокремлених підрозділів).

Обираючий консолідований податок, необхідно пам`ятати, що зміна порядку сплати податку протягом звітного року не дозволяється. При цьому відокремлені підрозділи подають територіальному органу Міндоходів за своїм місцезнаходженням розрахунок податкових зобов’язань щодо сплати консолідованого податку за встановленою формою. Рішення про сплату консолідованого податку поширюється також на відокремлені підрозділи, створені платником податку протягом будь-якого часу після прийняття рішення про сплату консолідованого податку на прибуток та повідомлення про це відповідних органів Міндоходів.

У разі якщо станом на 1 січня звітного року платник податку не мав відокремлених підрозділів, але створив його в будь-який час протягом звітного року, та він має право прийняти рішення щодо сплати консолідованого податку в цьому ж звітному році. За таких обставин платник податку повідомляє відповідні органи Міндоходів про перехід до консолідованої сплати податку на прибуток протягом 20 днів з моменту прийняття такого рішення.

Звертаємо увагу, що рішення платника податку про сплату консолідованого податку не потребує щорічного підтвердження та застосовується до зміни платником податку такого рішення.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.