Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Міндоходів попереджає: власників РРО, які не перейшли з 1.07.2013 року на електронну форму звітност, і чекає нарахування щоденних штрафних санкцій

Міндоходів попереджає: власників РРО, які не перейшли з 1.07.2013 року на електронну форму звітност, і чекає нарахування щоденних штрафних санкцій

З 1 липня 2013 року вступають в силу норми закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Норми законодавства змінюють старий порядок подання звітності власниками РРО, розроблений Національним банком України по дротових і бездротових каналах зв'язку. Начальник відділу моніторингу грошових операцій Головного управління Міністерства доходів і зборів в Дніпропетровській області Артем Тамльонов провів брифінг, на якому повідомив, що у власників РРО, що не відповідають новим вимогам законодавства, є трохи більше місяця привести у відповідність із законодавчими нормами реєстратори розрахункових операцій.

За словами Андрія Томльонова для суб'єктів господарювання існує два способи виконання вимог законодавства: це придбання РРО нового покоління, що створюють контрольну стрічку в електронній формі та містять вбудовані модеми. Або доопрацювання існуючих РРО та приєднання до неї відповідних модемів для передачі звітної інформації. Подача звітності за формою ЗВР-1 на паперових носіях до 15-го числа кожного місяця залишається для тих видів діяльності, де проводяться розрахункові операції без застосування РРО.

З сертифікованими моделями реєстраторів розрахункових операцій можна ознайомитись в сервісних центрах або на Інтернет сайті Міндоходів _minrd.gov.ua.

Начальник відділу моніторингу грошових операцій ГУ Міндоходів в Дніпропетровській області наприкінці брифінгу повідомив, що подача звітності власниками РРО в електронному вигляді дозволить співробітникам Міністерства доходів отримати чіткі контрольні механізми, які в перспективі, запобігають можливість спотворення або знищення даних про проведення розрахункових операцій та забезпечать можливість прямої ідентифікації зазначеного реєстратора та стрічки РРО. У той же час до власників РРО не перейшли з 1 липня 2013 року на електронну форму звітності будуть застосовані штрафні санкції.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.