Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Під час відео-конференції Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко привітав представників ЗМІ з Днем журналіста

Під час відео-конференції Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко привітав представників ЗМІ з Днем журналіста

Напередодні Дня журналіста у Головному управлінні Міндоходів у Дніпропетровській області у залі відео-конференцій урочисто зібралися представники засобів масової інформації Дніпропетровської області для привітання свого професійного свята і проведення брифінгу Міністром доходів і зборів Олександром Клименко.

Після щирого поздоровлення, відповідаючи на запитання, Олександр Клименко повідомив, що вперше в історії України створено Міністерство доходів і зборів, яке повністю бере на себе відповідальність за наповнення Державного бюджету України. Пріоритетами новоствореного Міністерства стануть удосконалення системи адміністрування податків, якісне обслуговування платників із застосуванням новітніх технологій, спрощення документообігу, зменшення витрат часу підприємців на спілкування з податковими та митними органами і максимум на ведення бізнесу та інше. В зв’язку з цим, найближчим часом представники бізнесу та пересічні громадяни повинні переконатися, що податкова та митна системи прості у застосуванні, і сприяють чесному веденню бізнесу, зокрема зовнішньоекономічній діяльності. Міністр доходів і зборів розповів, що податкова міліція збережеться і у подальшому, але як підрозділ фінансових розслідувань, який сприятиме зменшенню правопорушень в економічній сфері. Крім того, Міністр доходів і зборів відмітив, що об’єднання митного і податкового аудиту дозволить проводити моніторинг фактичного руху товарів від кордону до споживачів у режимі реального часу, що суттєво зменшить кількість фактичних перевірок і дозволить споживачам отримувати якісний товар за справедливою ціною.

Крім цього, Олександр Клименко відмітив, що суспільство, завдяки засобам масової інформації повинно отримувати повну інформацію про зміни, що проходять у податковій та митних сферах України, виховувати в суспільстві фінансову культуру, обов’язковість дотримання вимог законодавства.

Після брифінгу Міністр доходів і зборів України, кращі представники засобів масової інформації Дніпропетровського регіону були нагородженні почесними грамотами.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.