Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

До міжвідомчої робочої групи правоохоронних та судових органів увійдуть представники ГУ Міндоходів регіону

До міжвідомчої робочої групи правоохоронних та судових органів увійдуть представники ГУ Міндоходів регіонуВ.о. начальника ГУ Міндоходів у Харківській області Андрій Роздайбіда сьогодні взяв участь у роботі міжвідомчої наради керівників правоохоронних та судових органів регіону, що відбулася в Апеляційному суді області.

На ній, зокрема, розглядалися проблемні питання у взаємодії правоохоронних та судових органів при розгляді у судах кримінальних справ та проваджень і, насамперед, у тих випадках, коли підсудні утримуються під вартою понад 18 місяців.

За підсумками зустрічі було прийнято низку рішень, в тому числі – створити міжвідомчу робочу групу, до якої ввійдуть представники правоохоронних та судових органів Харківщини, яка сприятиме більш ефективному вирішенню проблемних питань, що виникають під час розгляду кримінальних справ.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.