Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Усунення перепон на шляху розвитку бізнесу – серед першочергових завдань ГУ Міндоходів регіону

В.о. начальника Головного управління Міндоходів у Харківській області Андрій Роздайбіда та в.о. начальника Харківської митниці Міндоходів Олег Орлов взяли участь у сьогоднішньому засіданні «круглого столу» в облдержадміністрації. На заході порушувалися питання стану захисту конституційних засад підприємницької діяльності в регіоні.

Шляхи покращення ведення бізнесу на Харківщині також обговорювали: голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова облради Сергій Чернов, керівники силових структур, підприємці та представники громадських організацій.

Як зазначалося, у квітні на засіданні Комітету з економічних реформ Президент України поставив перед усіма гілками органів державної влади та місцевого самоврядування пріоритетне завдання - усунути наявні перепони на шляху розвитку бізнесу, аби не змушувати підприємців йти в «тінь».

Йшлося, зокрема, про скорочення необґрунтованих перевірок суб’єктів господарювання, необхідність швидкого реагування на випадки, коли неправомірно перевіряють підприємства, заважають їм працювати, створюють штучні бар'єри і втручаються в їх господарську діяльність.

За підсумками зустрічі ГУ Міндоходів у Харківській області, іншим силовим структурам та контролюючим органам рекомендовано інформувати органи прокуратури про надходження можливих завдань та доручень щодо проведення позапланових перевірок.

Учасники «круглого столу» також підтримали пропозицію щодо створення спільної робочої групи, куди ввійдуть представники ГУ Міндоходів регіону, ГУ МВСУ в Харківській області, інші силові структури області для запровадження дієвого механізму ефективної протидії фактам незаконного втручання в підприємницьку діяльність.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.