Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Митним брокерам презентували Міністерство

В.о. начальника Головного управління Міндоходів у Харківській області Андрій Роздайбіда провів робочу зустріч з митними брокерами.

В обговоренні питань, що порушувалися, також взяли участь: в.о. начальника Харківської митниці Міндоходів Олег Орлов, в.о. заступника начальника – начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Харківській області Андрій Грошевий, начальники митних постів регіону.

Під час зустрічі йшлося, насамперед, про організацію роботи, яка б сприяла злагодженій взаємодії новоствореного Міністерства доходів і зборів України з митними брокерами та спільному вирішенню проблемних питань.  

Презентуючи Міністерство, Андрій Роздайбіда запевнив представників брокерських компаній, що між Головним управлінням Міндоходів у Харківській області, на яке покладено розширені повноваження податкової та митної служб, та брокерськими компаніями взаємовідносини будуватимуться виключно на довірі та партнерстві.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.