Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Ввозите на територію сусідніх країн понад 10 тисяч доларів США – вкажіть це у митній декларації

Ввозите на територію сусідніх країн понад 10 тисяч доларів США – вкажіть це у митній декларації

Спеціалісти Міндоходів регіону звертають увагу громадян  на те, що у разі  подорожі  через країни Митного союзу – Росію, Білорусію, Казахстан та перевезення готівки або дорожніх чеків в сумі понад 10 тисяч доларів США, такі дані необхідно внести до пасажирської митної декларації. Якщо ж загальна вартість коштів не перевищує цієї суми, то декларування відбувається за бажанням.

Грошові інструменти – векселі, банківські чеки, а також цінні папери, за винятком дорожніх чеків, підлягають письмовому декларуванню незалежно від суми.

У разі переміщення готівки чи грошових інструментів, які підлягають обов'язковому декларуванню у письмовій формі, в пасажирській митній декларації мають бути додатково вказані дата й місце народження громадянина, реквізити документу перебування (віза у разі її наявності), адреса місця проживання (реєстрації), відомості про грошові інструменти та їх джерело,  відомості про маршрут і спосіб їх перевезення.

Нагадаємо, що Указом Президента України № 726/2012 від 24.12.2012 створено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, на яке додатково покладено функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 № 229 «Про утворення територіальних органів Міністерства доходів і зборів» в області створено територіальні органи Міністерства - Головне управління Міндоходів у Луганській області та Луганська митниця Міндоходів, які є правонаступниками Державної податкової служби в Луганській області та Луганської митниці.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.