Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Розрахунок податку на нерухомість, якщо у власності є декілька об’єктів нерухомості

Розрахунок податку на нерухомість, якщо у власності є декілька об’єктів нерухомості

Підпунктом 265.3.4 п. 265.3 ст. 265 Податкового кодексу встановлено, що у разі наявності у платника податку декількох об’єктів оподаткування обчислюється окремо за кожним з таких об’єктів.

Одночасно слід зазначити, що цим Кодексом визначено платників податку в разі перебування об’єктів житлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності декількох осіб. У таких випадках механізм визначення платників податку на нерухоме майно є таким.

По-перше, якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності декількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

По-друге, якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності декількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом.

По-третє, якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності декількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.