Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Як підписати податкову звітність у паперовому вигляді у разі тимчасової відсутності керівника або головного бухгалтера?

Як підписати податкову звітність у паперовому вигляді у разі тимчасової відсутності керівника або головного бухгалтера?

Прийшло літо – довгоочікувана пора відпусток. Кожен з нас заздалегідь планує власний відпочинок: поїздку на море або перехід по гірському перевалу… А тим часом чимало  неочікуваних непорозумінь може виникнути під час відсутності керівника чи бухгалтера фірми.

Фахівці Державної податкової інспекції у Богодухівському районі інформують, що згідно положень Податкового кодексу України (ст.48.5), податкова декларація повинна бути підписана керівником платника податків або уповноваженою особою, а також особою, яка відповідає за ведення бухгалтерського обліку та подання податкової звітності до податкового органу. Якщо бухгалтерський облік здійснює безпосередньо керівник, то достатньо підпису лише керівника.

Саме підпис вищезазначених осіб підтверджує справжність документа податкової звітності. Як же діяти, якщо з об’єктивних причин (відпустка, відрядження, лікарняний тощо), відсутні особи, що мають право засвідчити податкову звітність?

Якщо установчими документами не передбачено покладання на іншу особу організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських обов’язків на випадок відсутності керівника чи бухгалтера, то відповідним розпорядженням по підприємству має бути призначена особа, уповноважена на виконання таких функцій.

Тобто, підписати податкову декларацію, у разі відсутності керівника та головного бухгалтера з поважних причин, може інша особа, що уповноважена виконувати обов’язки керівників на час їх відсутності. При цьому разом з податковою декларацією надається наказ чи розпорядження на такі дії.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.