Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Міністерство доходів і зборів України – надійний партнер для бізнесу

Указом Президента України №726/2012 від 24.12.2012р. «Про деякі заходи з оптимізації системи центральних органів влади» утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби та Державної митної служби.

Указом Президента України №739/2012 від 24.12.2012 р. Міністром доходів і зборів України призначено Олександра Вікторовича Клименка.

Указом Президента України №141/2013 від 18.03.2013 р. затверджено Положення про Міністерство доходів і зборів України.

Постановою Кабінету Міністрів України №229 від 20.03.2013 р. утворені територіальні органи Міністерства доходів і зборів України.

Президент України Віктор Янукович поставив перед новоствореним Міністерством доходів і зборів чітке та зрозумвле завдання – розробити і впровадити найбільш оптимальні для України шляхи для підвищення ефективності адміністрування митних і податкових платежів, щоб виконання зобов’язань щодо сплати податків і зборів було максимально комфортним для бізнесу. Йдеться, насамперед, про забезпечення простоти та зручності у здійсненні податкових та митних процедур, усунення адміністративних бар’єрів для підприємницької діяльності.

Від процесу об’єднання двох відомств очікується синергетичний ефект – не просте об’єднання служб, а підвищення рівня податкового та митного сервісу відповідно до інтересів і очікувань бізнесу та інвесторів.

МІСІЯ, ПРІОРІТЕТИ РОБОТИ.

Адмініструвати податки, збори, митні платежі та єдиний соціальний внесок, надавати послуги громадянам і бізнесу та, як наслідок, забезпечувати наповнення доходної частини бюджету, створювати умови для розвитку підприємництва та міжнародної торгівлі.

БАЧЕННЯ

Міністерство – ефективний орган державної влади

Наша діяльність сприймається як професійна, справедлива, неупереджена.

Громадяни та бізнес переконаються, що податкова та митна система проста у застосуванні.

Інноваційні та Інформаційні технології будуть основою вдосконалення нашої діяльності.

ПРИНЦИПИ РОБОТИ

Ми сприймаємо громадян і бізнес як наших партнерів, цінуємо і поважаємо їх.

Ми довіряємо громадянам і бізнесу та вважаємо, що більшість працює чесно

Ми допомогаємо тим, хто цього потребує та викриваємо тих, хто порушує законодавство.

Ми створюємо умови для професійного росту і розвитку наших співробітників.

Ми прагнемо бути корисними суспільству і пишаємося нашою роботою.

Переваги для бізнесу

Після створення Міністерства доходів і зборів бізнес отримав єдиного адресата, який від імені держави відповідає за створення рівної конкуренції, помірного оподаткування, якісний сервіс в адмініструванні податкових та митних платежів.

Крім того, наявність єдиного центру управління зробить процес прийняття рішень швидким та ефективним і держава встигатиме реагувати на стрімкі зміни економічної кон’юктури, актуальні тенденції, очікування і проблеми інвесторів.

Плюси від новоствореного Міністерства для бізнеса: спрощення процедури отримання адміністративних послуг; підвищення якості, комплексність податкового та митного сервісу; скорочення часу на обслуговування у державних органах; зниження рівня бюрократизації у державних органах влади, підвищення рівня довіри громадян до влади; забезпечення конфіденційності платників податків.

Інші плюси

За рахунок об’єднання функцій, що дублюються при інтеграції податкової та митної служб, очікується підвищення ефективності управління процесом адміністрування податків і зборів. Наприклад, об’єднання податкового та митного аудиту суттєво зменшить кількість візитів на підприємства і в той же час підвищить ефективність контрольно-перевірочної роботи.

Крім того, за рахунок ведення електронних перевірок поліпшиться якість аудиту та відбудеться скорочення термінів його проведення. Ця ініціатива уже винесена на обговорення з громадськістю.

Фахівці прогнозують, що після об’єднання податкової та митної служб надходження до бюджету збільшаться на 10 – 12%.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.