Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Об’єднання податкового та митного відомств в єдине Міністерство – це європейський шлях розвитку бізнесу

Про це заявив в.о. начальника Головного Управління Міндоходів у Харківській області Андрій Роздайбіда під час засідання «круглого столу», на якому відбулася презентація Міністерства доходів і зборів України та його регіонального управління  на Харківщині. У заході взяли участь – представники бізнесу, громадськості та ЗМІ. Учасників заходу повідомили, що в рамках реорганізації відомства на регіональному рівні створено Головне управління Міндоходів у Харківській області та Харківську митницю Міндоходів. Функція координації  роботи податкових інспекцій та  митних постів є прерогативою Головного управління Міндоходів регіону.

 Як наголошувалося, від об’єднання податкової та митної служб бізнес отримав єдиного адресата, який від імені держави відповідає за створення якісного сервісу в адмініструванні податкових та митних платежів. Зокрема, йдеться про спрощення процедур отримання адміністративних послуг, комплексний податково-митний сервіс, скорочення часу на обслуговування у державних органах, і як результат - підвищення рівня довіри бізнесу до влади.

 «Хочу акцентувати вашу увагу на тому, що пріоритети нашої роботи залишаються незмінними. Орієнтуючись на європейський сервіс, ми йтимемо шляхом лібералізації умов ведення бізнесу та удосконалення системи адміністрування податків. Особливу увагу будемо приділяти  якісному обслуговуванню наших клієнтів, застосовуючи новітні технології. Будемо спрощувати документообіг. Словом, свою роботу організуємо так, щоб, бізнес  мінімум часу витрачав на спілкування з державою і максимум – на свою основну діяльність», - зазначив Андрій Роздайбіда. 

За його словами, як і раніше, платники зможуть отримувати якісне податкове супроводження та митні консультації у сервісних центрах обслуговування платників податків (ЦОПП), відкритих минулого року у нашому регіоні. До речі, в 7 ЦОППах  уже нині  можна отримувати електронний цифровий підпис для здійснення через мережу Інтернет податкових, митних процедур, а також надання звітів до Пенсійного фонду та в органи держстатистики.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.