Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Нарахування єдиного внеску на суму санаторних путівок

Наразі у розпалі пора відпусток. Багато громадян відпочивають по санаторним путівкам, які надаються підприємствами своїм працівникам безкоштовно.

Отже виникає питання, чи нараховується єдиний внесок на вартість таких санаторних путівок?

Базою для  нарахування єдиного внеску  для роботодавців та найманих працівників є сума нарахованої  заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону про оплату праці, та сума винагороди фізичним особам за виконання робіт  (надання послуг) за цивільно-правовими договорами.

Згідно з пп.2.3.4 п.2.3 Інструкції  із статистики заробітної плати, затвердженої наказом Держкомстату України від 13.01.04 №5 вартість путівок працівникам та членам їхніх сімей на лікування та відпочинок, екскурсії та суми компенсацій, видані замість путівок за рахунок коштів підприємства, входять до фонду оплати праці у складі інших заохочувальних та компенсаційних виплат.

Таким чином, вартість путівки, що надається підприємством працівнику, є об’єктом для нарахування та утримання єдиного внеску.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.