Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Сплата єдиного внеску юридичними особами, які обрали спрощену систему оподаткування

Сплата єдиного внеску юридичними особами, які обрали спрощену систему оподаткування

Частиною другою ст.8 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (із змінами та доповненнями) визначено, що єдиний внесок не входить до системи оподаткування. Податкове законодавство не регулює порядок  нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску. Порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску визначається винятково Законом про ЄСВ та прийнятими відповідно до нього нормативно-правовими актами.

Якщо юридична особа, яка є платником єдиного податку, використовує працю найманих працівників таабо працю фізичних осіб за цивільно-правовими договорами, то така юридична особа є роботодавцем (страхувальником) і має обов’язок щодо нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску, визначений Законом про ЄСВ та Інструкцією №21-5, як і інші суб’єкти господарювання.

Таким чином, юридичні особи — платники єдиного податку, нараховують і сплачують єдиний внесок  на загальних підставах (незалежно від сплати ними єдиного податку).

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.