Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Інтернет-звітування – подання звітності з будь-якої точки України

Інтернет-звітування – подання звітності з будь-якої точки України

В ДПІ у Богодухівському районі відбулася зустріч за «круглим столом» на тему: «Від фіскальної до сервісної служби, електронні сервіси державної податкової служби, електронна звітність, подолання тіньової зайнятості населення». У засіданні взяли участь в.о. начальника податкової інспекції Олександр Іванцов, представники малого та середнього бізнесу району.

Олександр Миколайович проінформував про зміни, які відбуваються у діяльності органів податкової служби. Зокрема, відзначив податкові сервіси, які дозволяють органам ДПС перейти від фіскального органу до сервісної служби. Звернув увагу на діяльність Центру обслуговування платників податків, в якому платники податків мають можливість одержати фахові консультації з питань податкового законодавства, отримати допомогу.

Розповів присутнім про те, що оновлений сервіс Міністерства доходів і зборів України «Пульс» відтепер приймає звернення представників бізнесу не лише з податкових, але й митних питань. Завдяки «Пульсу» платники податків мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність співробітників Міністерства доходів та зборів та оперативно вирішити суперечливі питання, що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю та митного оформлення за телефоном (044) 284-00-07.

В.о.начальника податкової інспекції зазначив, що день за днем зростає кількість платників податків, юридичних та фізичних осіб, які переходять до звітування через мережу Інтернет. Інтернет-звітування – це можливість подання звітності цілодобово безпосередньо з робочого місця, чи з будь-якої точки України, надійний захист звітів від несанкціонованого доступу, цілодобова технічна та інформаційна підтримка, сумісність з усіма бухгалтерськими програмними продуктами. А головне – це заощадження часу.

Олександр Миколайович проінформував, що в ДПІ у Богодухівському районі  засобами електронного зв’язку для подання звітності скористалися кожен третій платник податків: загальна кількість суб’єктів господарської діяльності  зареєстрованих в ДПІ становить 1900,  звітує через мережу інтернет 613 платників.  Звітність через Інтернет надають 100 відс. платників ПДВ та 75 відс. платників податку на прибуток..

Олександр Миклайович більш детально розповів про електронний цифровий підпис. Відповідно до Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронний цифровий підпис», електронний підпис є обов’язковим реквізитом електронного документа, який використовується для ідентифікації автора та/або підписувача електронного документа іншими суб’єктами електронного документообігу. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа. Процедура отримання ключа електронного цифрового підпису складає близько 15 хвилин. Окрім швидкості нового сервісу, клієнту податкової служби гарантується його якість, оскільки унікальні криптографічні модулі українського виробництва пройшли всі державні експертизи та забезпечують надійний захист інформації, та завірив присутніх, що отримати ключ зовсім нескладно, а звітуватися через Інтернет комфортно й дуже швидко. Нагадав, що даний сервіс є абсолютно безкоштовним, що робить його доступним для платників податків.

Також  під час заходу йшлося про підвищення рівня заробітної плати та подлання тіньової зайнятості громадян.

Учасники засідання мали можливість безпосередньо звернутись до керівництва податкової інспекції та отримати відповіді на поставлені питання.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.