Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Переорієнтація податкової служби Богодуівщині

Переорієнтування податкової служби з фіскальної на сервісну стимулює покращення інвестиційного та бізнес-клімату. Вже другий рік відбувається реформування у сфері діяльності податкових органів. Перш за все – це кардинальна перебудова роботи в принципово новому правовому полі у зв‘язку з введенням в дію Податкового кодексу; це перехід від фіскального органу до сервісної служби, який передбачає спрощення податкових процедур, розвиток нових видів сервісу, запровадження сучасних стандартів обслуговування, подальше формування податкової культури і ще багато іншого.” – наголосив Олександр Іванцов в.о. начальника ДПІ у Богодухівському районі на зустрічі з представниками бізнесу Богодухівщини.

Він наголосив, що важливим принципом діяльності податкової служби в нових умовах стало зменшення фіскального тиску з одночасним зміцненням податкової дисципліни. Динаміку зменшення кількості перевірок, яка намітилася у минулому році, збережено. Так, за І квартал поточного року загальна кількість перевірок підприємств середнього та малого бізнесу зменшилася на 16%, планових – на 22%. При цьому, ефективність перевірок зросла. За результатами перевірок у І кварталі поточного року до бюджету мобілізовано майже 298,2 тис. гривень.

З початку 2013 року забезпечено надходжень до Зведеного бюджету майже на 7 млн.грн. більше, ніж торік. Протягом 4 міс. цього року до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 43,2 млн. грн. Державна скарбниця поповнилася на  31,5 млн.  грн. На розвиток Місцевого бюджету направлено 11,6 млн. грн. податків. Найвагоміші з них -  податок на доходи фізичних осіб – 8,2 млн. грн.;  плата за землю 1,8 млн. грн.; єдиний податок – 1 млн. грн.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.