Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Більшість справ у судах виграють податківці

Більшість справ у судах виграють податківці

Протягом січня-квітня поточного року ДПІ у Богодухівському районі  направлено до судів 32 позовні заяви на загальну суму 19,21тис.грн., з яких (із врахуванням залишку з минулих років) вирішено на користь податківців 35 справ на загальну суму 1633,47 тис. грн.  Крім того, цьогоріч судами задоволено 3 позови про стягнення заборгованості перед бюджетом за рахунок стягнення коштів із розрахункових рахунків платників податків на суму 3,5 тис.грн.

Впродовж чотирьох місяців судами було порушено провадження по 3 справах за позовами платників податків до податкової на загальну суму 1523,6 тис. грн. Всі справи були порушені про визнання протиправними та скасування даткових повідомлень-рішень  ДПІ у Богодухівському районі (різних категорій). На користь держави (із урахування залишку минулих років) прийнято 3 судові рішення про скасування податкових повідомлень – рішень на суму 1629,9 тис. грн.

Звертаємо увагу платників податків на цю статистику та закликаємо - добросовісно і своєчасно виконувати свій конституційний обов’язок щодо сплати податків до бюджетів усіх рівнів.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.