Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Розраховуєтесь платіжною карткою? Ласкаво просимо до терміналу!

Розраховуєтесь платіжною карткою? Ласкаво просимо до терміналу!

Приймати платіжні картки в оплату за товари мають суб’єкти господарювання, які провадять діяльність у сфері продажу товарів, громадського харчування та послуг і які використовують касові апарати. Про це йдеться у  Постанові Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2010 року №878. При цьому кількість платіжних терміналів повинна становити не менше ніж 50% кількості касових апаратів, а при наявності одного касового апарата – не менше одного терміналу.

Не застосовувати платіжні пристрої дозволяється закладам громадського харчування закритого типу, які обслуговують певний контингент споживачів (особовий склад Збройних сил, студентів, учнів та викладачів вищих, професійно – технічних, загальноосвітніх навчальних закладів, працівників промислових підприємств). Також можуть не перейматися наявністю платіжних терміналів підприємства торгівлі та підприємці, які працюють на торговій площі до 20 кв. м. (крім автозаправних станцій). Не потрібні платіжні термінали і тим суб’єктам господарювання, які провадять діяльність у населених пунктах із чисельністю населення менше ніж 25 тисяч осіб.

Відповідальність за порушення цієї норми становить від 1700 до 3400 грн. За повторне порушення протягом року штраф зростає від 8500 до 17000 грн.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.