Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Нещодавно керівництвом ДПІ у Богодухівському районі проведена зустріч за «круглим столом» з представниками бізнесу. Особливу увагу приділено питанню легалізації заробітної плати

Про новації Податкового кодексу України та особливості справляння єдиного податку повідомлено заступником начальника ДПІ у Богодухівському районі Андрієм Чорненьким під час зустрічі з суб’єктами господарювання – юридичними та фізичними особами стосовно спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Андрій Володимирович звернув увагу, що вдосконалення податкового законодавства направлено на підтримку бізнесу. Так, розширено застосування спрощеної системи оподаткування шляхом введення п’ятої і шостої груп платників єдиного податку.  

Також в ході зустрічі й він повідомив присутніх про  графік роботи центру обслуговування платників податків податкової інспекції та визначив переваги  застосування електронних податкових сервісів.

Андрій Володимирович  також наголосив, що на сьогодні питанню легалізації заробітної плати податковими органами  приділяється чимало уваги. У поточному році фахівцями ДПІ у Богодухівькому районі  проводилась робота  з недопущення  отримання  підприємствами неконтрольованих прибутків і видачі з них заробітної плати „у конвертах” без утримання  податку з доходів фізичних осіб. А саме,  податкова, як контролюючий орган в рамках операції «Легалізація виплати заробітної плати і зайнятості населення» продовжує огляд робочих місць у суб’єктів господарювання.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.